DataArt
«Міжнародна компанія DataArt з 1997 року займається IT-консалтингом, розробляє замовне програмне забезпечення і модернізує корпоративні інформаційні системи в області фінансової індустрії, телекомунікацій, охорони здоров'я, туризму, медіа та інтернету речей. Клієнти DataArt знаходяться в США і Великобританії, а центри розробки — в Росії, Україні, Польщі та Аргентині.
 

Діяльність компанії

Від інших компаній нас відрізняє особлива корпоративна культура: відсутність жорсткої ієрархії, безглуздою бюрократії, гнучкий графік роботи, система корпоративної освіти. Спеціаліст DataArt може переїхати в інший регіон, де є наш центр розробки. Ми беремо людей перш за все не в проект, а в команду: проекти змінюються, а наша компанія з її інфраструктурою, підтримкою і інструментами професійного розвитку залишається.
З DataArt цікаво співпрацювати. Серед наших клієнтів — і стартапи, і найбільші в своїх областях компанії: McGraw-HillFinancial, CollerCapital, BankingUp, Ocado, artnet, Betfair, SkyScanner, ColletteVacations, Booker, CharlesRiverLaboratories.

Співпраця з факультетом прикладної математики

Компанія DataArt активно співпрацює з Факультетом прикладної математики ДНУ
  • в рамках підтримки олімпіад з програмування здійснює фінансування підготовки і поїздок команд на олімпіади, призначає призи для переможців; бере участь у обладнанні аудиторій для проведення олімпіад них занять;
  • організує лекції для студентів з питань IT-сфери, зустрічі спільноти IT talk;
  • співпрацює з Регіональним дистанційним центром учнівських і студентських олімпіад (факультет прикладної математики), здійснює адміністрування серверного обладнання та модернізацію технічного обладнання.